Филтри -

Градежни машини Haulotte од Романија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини Haulotte од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 21 м Носивост 240 кг
Година 2007 Километража 4020 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 350 кг
Година 2007 Километража 859 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.430 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 400 кг
Година 2007 Километража 450 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
ножична платформа Haulotte Optimum 8
1
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2003 Километража 427 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 350 кг
Година 2001 Километража 988 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2007 Километража 553 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
ножична платформа Haulotte Compact 12 ножична платформа Haulotte Compact 12 ножична платформа Haulotte Compact 12
3
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2018 Километража 150 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2005 Километража 1046 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
хидраулична зглобна платформа Haulotte HA12IP
1
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 12 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 20 м Носивост 230 кг
Година 2005 Километража 4809 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10 м Носивост 230 кг
Година 2009 Километража 972 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 500 кг
Година 2007 Километража 2740 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 3540 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2005 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25 м
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.7 м
Година 2007 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Телескопска дигалка
Година 2007 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Телескопска дигалка
Година 2007 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 700 кг
Година 2005 Километража 2999 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 23 м Носивост 275 кг
Година 2005 Километража 6925 м/ч Сила
Романија, Calea Romanului Nr 57 , Bogdan Voda, Bacau
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража 301 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 350 кг
Година 01/2022 Километража 2 м/ч Сила
Романија, Becicherecu Mic
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008 Километража 960 м/ч Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
11.450 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 350 кг
Година 2012 Километража 458 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се