Филтри -

Градежни машини Haulotte од Бугарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Haulotte од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 4536 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2011 Километража 3275 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 3 Висина на подигање 16 м
Година 04/2004 Километража 6000 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 9.1 м Носивост 230 кг
Година 01/2007 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.3 м Дофат на стрела 6.6 м Носивост 230 кг
Година 01/2008 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
14.871 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 01/1999 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
13.333 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 14 м Носивост 230 кг
Година 01/2006 Километража 5360 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се