Филтри -

Градежни машини Haulotte од Белорусија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Haulotte од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 21 м Носивост 230 кг
Година 04/2003 Километража 100 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
ножична платформа Haulotte H15SX ножична платформа Haulotte H15SX ножична платформа Haulotte H15SX
3
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.240 €
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 500 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 250 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.620 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2020 Километража 493 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.980 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18.65 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.840 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18.65 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се