Филтри -

Градежни машини Hangcha

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Градежни машини Hangcha

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.807 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
50.807 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 92 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.668 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
хидраулична зглобна платформа Hangcha GTHZ120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 16 м/ч Сила
Франција, Senlis
подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D
2
Контактирајте го продавачот
33.789 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.668 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 1 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
хидраулична зглобна платформа Hangcha GTHZ120
1
Контактирајте го продавачот
55.551 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 28 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 11.22 м Носивост 210 кг
Година 2022 Километража 202 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2020 Километража 62 м/ч Сила
Франција, Senlis
подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D
2
Контактирајте го продавачот
31.942 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Франција, Senlis
ножична платформа Hangcha 100XEN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 10000 кг
Година Километража Сила
Франција, Senlis
подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D
2
Контактирајте го продавачот
33.789 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.668 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 1 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8.1 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
хидраулична зглобна платформа Hangcha GTHZ120 хидраулична зглобна платформа Hangcha GTHZ120
2
Контактирајте го продавачот
50.293 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража 120 м/ч Сила
Франција, Senlis
ножична платформа Hangcha 140XEN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 13.8 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 49 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 11.22 м Носивост 210 кг
Година 2021 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 10000 кг
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови ножична платформа Hangcha 120XEN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 13.8 м
Година 2019 Километража 130 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D нови подигнувачка платформа со јарбол Hangcha HV110D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 11.22 м
Година 2022 Километража 56 м/ч Сила
Франција, Senlis
ножична платформа Hangcha 140XEN
1
Контактирајте го продавачот
18.127 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се