Филтри -

Градежни машини Hamm од Унгарија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Hamm од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 971 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1458 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1307 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 3053 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
17.290 € HUF 6.800.000 HUF
Вибрационен валјак за земја
Година 1988 Километража 6051 м/ч Сила
Унгарија, Mezőberény
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 777 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 645 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1815 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 833 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се