Филтри -

Градежни машини Hamm од Украина

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Градежни машини Hamm од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 3152 м/ч Сила
Украина
валјак за асфалт Hamm DV90 валјак за асфалт Hamm DV90 валјак за асфалт Hamm DV90
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 5550 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 3152 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
валјак за асфалт Hamm HD12 VV
1
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
16.030 € UAH 663.800 UAH
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
46.390 € UAH 1.921.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
валјак за асфалт Hamm HD10VV
1
Контактирајте го продавачот
16.030 € UAH 663.800 UAH
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1771 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбиниран валјак
Година 2011 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
16.450 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 2
Година 02/1992 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
18.950 US$ EUR ≈ 17.530 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 1
Година 04/1991 Километража 1 км Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
24.100 € UAH 997.800 UAH
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
15.630 € UAH 647.100 UAH
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Украина, Lviv
валјак за асфалт Hamm DV +90i
1
Контактирајте го продавачот
50.000 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.990 €
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 5661 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
46.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 3499 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 3152 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
мини валјак за асфалт Hamm HD10VV
1
Контактирајте го продавачот
15.630 € UAH 647.100 UAH
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 2018 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
42.360 € UAH 1.754.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 5805 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
20.170 € UAH 835.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се