Филтри -

Градежни машини Hamm од Шпанија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Hamm од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак со гуми
Година 2009 Километража 9033 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мини валјак за асфалт Hamm HD 10CVV
1
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1692 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
валјак со гуми Hamm HD 14TT
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2009 Километража 2940 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Uxes
мини валјак за асфалт Hamm HD8VV мини валјак за асфалт Hamm HD8VV
2
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 620 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
вибрационен валјак за земја Hamm 2420 D за делови вибрационен валјак за земја Hamm 2420 D за делови вибрационен валјак за земја Hamm 2420 D за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 2000 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 2850 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 2295 м/ч Сила
Шпанија, A Coruña
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се