Филтри -

Градежни машини Hamm од Романија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

46 огласа: Градежни машини Hamm од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Компактор
Година Километража 2512 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Компактор
Година Километража 6737 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Компактор
Година Километража 960 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
74.900 €
Компактор
Година Километража 2200 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Компактор
Година Километража 850 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 283 м/ч Сила
Романија, Răzeșu
вибрационен валјак за земја Hamm 2510 SD вибрационен валјак за земја Hamm 2510 SD вибрационен валјак за земја Hamm 2510 SD
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1991 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2011 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 711 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 10000 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
валјак за асфалт Hamm Hamm DV90 за делови валјак за асфалт Hamm Hamm DV90 за делови валјак за асфалт Hamm Hamm DV90 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2018 Километража Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 08/1991 Километража 10000 м/ч Сила
Романија, Beclean
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 5597 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 3360 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2004 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 4135 м/ч Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се