Филтри -

Градежни машини Hamm од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Градежни машини Hamm од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража 28 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.200 US$ EUR ≈ 24.190 €
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1411 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража 1034 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража 700 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 6490 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 710 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1048 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 828 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража 1500 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.020 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2010 Километража 17910 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 54.480 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 8739 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.550 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 8456 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.090 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 2654 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи