Филтри -

Градежни машини Hamm од Кина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни машини Hamm од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.593 €
Мини валјак за асфалт
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.200 US$ EUR ≈ 20.120 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 14.140 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 9329 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
28.300 US$ EUR ≈ 26.860 €
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 6765 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.520 €
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 5980 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
9.400 US$ EUR ≈ 8.922 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 18.030 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 4
Година 08/2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Евро Euro 4
Година 06/2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.730 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 4
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
47.100 US$ EUR ≈ 44.700 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 3311 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
53.400 US$ EUR ≈ 50.680 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 1889 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.980 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 03/2020 Километража 1600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.440 €
Компактор
Евро Euro 3
Година 02/2021 Километража 1600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.730 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 03/2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина
валјак за асфалт Hamm HD138 валјак за асфалт Hamm HD138
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 64.540 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2002 Километража 2549 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.301 €
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.290 €
Валјак за асфалт
Година 08/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
53.400 US$ EUR ≈ 50.680 €
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 3879 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се