Филтри -

Градежни машини Hamm од Италија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Hamm од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 780 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 9810 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража 507 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 2 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 4270 м/ч Сила
Италија, Mambellina
валјак за асфалт Hamm HD90i VV валјак за асфалт Hamm HD90i VV валјак за асфалт Hamm HD90i VV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Италија, Genoa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 4860 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 2230 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 1987 Километража 1090 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година Километража 8485 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 3400 м/ч Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се