Филтри -

Градежни машини Hamm од Бугарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Hamm од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 800 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1360 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 06/2013 Километража 5064 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 12/2007 Километража 2595 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
10.256 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 12/2008 Километража 4098 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
9.230 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 12/2008 Километража 2095 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се