Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.200 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 2493 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
54.200 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 8779 м/ч Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8200 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 73.830 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2016 Километража 6500 м/ч Сила
Украина, Івано-Франківськ
багер гасеничар HYUNDAI Robex 250 NLC-9 багер гасеничар HYUNDAI Robex 250 NLC-9
2
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Рогатин
оштетен натоварувач со тркала HYUNDAI HL780-3A оштетен натоварувач со тркала HYUNDAI HL780-3A оштетен натоварувач со тркала HYUNDAI HL780-3A
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.020 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 3681 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 3622 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 7 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.550 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Рівне
ново возило со дигалка со корпа HYUNDAI Автоподъемник ново возило со дигалка со корпа HYUNDAI Автоподъемник ново возило со дигалка со корпа HYUNDAI Автоподъемник
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ВИПО-20-01
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 24 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7364 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2374 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2298 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 5 м/ч Сила
Украина, Житомир
ново возило со дигалка со корпа HYUNDAI ВИПО-28-01 ново возило со дигалка со корпа HYUNDAI ВИПО-28-01
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ВИПО-28 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 16 м
Година Километража Сила
Украина, Київ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се