Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Турција

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
93.000 US$ EUR ≈ 87.840 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 24976 м/ч Сила
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар HYUNDAI Robex 480
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Турција
багер гасеничар HYUNDAI Robex 380
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Багер гасеничар
Година 03/2010 Километража 15500 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 34.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 12000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
122.500 US$ EUR ≈ 115.700 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 10240 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар HYUNDAI Robex 330
1
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 113.300 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
72.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2012 Километража 12500 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 6780 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.049 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 13000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2011 Километража 13000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар HYUNDAI R290LC-7 багер гасеничар HYUNDAI R290LC-7 багер гасеничар HYUNDAI R290LC-7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 10547 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар HYUNDAI багер гасеничар HYUNDAI
2
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 73.680 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 11500 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар HYUNDAI HX400L
1
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 203.100 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 100 м/ч Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се