Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Саудиска Арабија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Саудиска Арабија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.670 € CNY 355.000 CNY
Багер гасеничар
Година 08/2017 Километража 6900 м/ч Сила
Саудиска Арабија, Riyadh
багер гасеничар HYUNDAI R520 52ton Original Excavator багер гасеничар HYUNDAI R520 52ton Original Excavator багер гасеничар HYUNDAI R520 52ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Саудиска Арабија, Dammam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2020 Километража Сила
Саудиска Арабија, Dammam
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се