Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Полска

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

49 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 520 м/ч Сила
Полска, Zagnańsk
Контактирајте го продавачот
83.560 € PLN 379.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
55.120 € PLN 250.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 6401 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
81.580 € PLN 370.000 PLN
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 8172 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
77.170 € PLN 350.000 PLN
Багер на тркала
Година 2016 Километража 4370 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
24.250 € PLN 110.000 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 8843 м/ч Сила
Полска, Niepołomice
Контактирајте го продавачот
85.990 € PLN 390.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
50.710 € PLN 230.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 8080 м/ч Сила
Полска, Wyszków
багер на тркала HYUNDAI HW160 багер на тркала HYUNDAI HW160 багер на тркала HYUNDAI HW160
3
Контактирајте го продавачот
73.860 € PLN 335.000 PLN
Багер на тркала
Година 2018 Километража 8454 м/ч Сила
Полска, Tuliszków
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Багер на тркала
Година 1996 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 12950 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
40.790 € PLN 185.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 11227 м/ч Сила
Полска, Ekspozycja Maszyn, Tychy
Контактирајте го продавачот
25.360 € PLN 115.000 PLN
Багер на тркала
Година 2007 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Bielsko- Biała
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5400 кг Брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража Сила
Полска, Radzymin
Контактирајте го продавачот
69.450 € PLN 315.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2900 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
32.410 € PLN 147.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 14200 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 5430 м/ч Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
38.780 € PLN 175.900 PLN
Багер на тркала
Година 2017 Километража Сила
Полска, Radom
багер гасеничар HYUNDAI HX260 NL
1
Контактирајте го продавачот
77.070 € PLN 349.600 PLN
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8400 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
22.050 € PLN 100.000 PLN
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 6365 м/ч Сила
Полска, Boguszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6689 м/ч Сила
Полска, Boguszyce
Контактирајте го продавачот
15.880 € PLN 72.000 PLN
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 4186 м/ч Сила
Полска, Bielsko- Biała
Контактирајте го продавачот
78.930 € PLN 358.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 9700 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
7 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се