Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 11 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2020 Километража 1046 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2020 Километража 450 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
багер гасеничар HYUNDAI 220LC-9S Original EXCAVATOR багер гасеничар HYUNDAI 220LC-9S Original EXCAVATOR багер гасеничар HYUNDAI 220LC-9S Original EXCAVATOR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
72.500 US$ EUR ≈ 66.730 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 11/2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
нови багер гасеничар HYUNDAI HL770- 9S WHEEL LOADER, OPERATING WEIGHT 22.50 TON WITH 4.0 CBM нови багер гасеничар HYUNDAI HL770- 9S WHEEL LOADER, OPERATING WEIGHT 22.50 TON WITH 4.0 CBM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
153.000 US$ EUR ≈ 140.800 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 13 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
багер гасеничар HYUNDAI Robex 210 Original Wheel Excavator багер гасеничар HYUNDAI Robex 210 Original Wheel Excavator багер гасеничар HYUNDAI Robex 210 Original Wheel Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар HYUNDAI R245LR
1
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.200 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 9 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
81.900 US$ EUR ≈ 75.380 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
134.000 US$ EUR ≈ 123.300 €
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 38 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дубай
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 79.150 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 01/2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дубай
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се