Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Литванија

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

45 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 10900 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 2575 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4200 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Уривање багер
Година 2015 Километража 2850 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 21.300 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 1037 м/ч Сила
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
аукција 27.300 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 7119 м/ч Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 10750 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Багер на тркала
Година 2014 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 12690 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 11050 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
20.600 €
Мини багер
Година 2019 Километража 1300 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 4350 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража 9422 м/ч Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 6940 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2416 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2014 Километража 1247 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
нови мини багер HYUNDAI R25Z-9AK нови мини багер HYUNDAI R25Z-9AK
2
Контактирајте го продавачот
29.150 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 4
Година 2019 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4
Година 2015 Километража 10800 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 11757 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 03/1993 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 1800 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2021 Километража 9 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 1280 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 2300 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 4
Година 2019 Километража 650 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се