Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Кина

Резултати од пребарување: 430 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

430 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.860 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 22100 кг
Година 10/2018 Километража 2612 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.320 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 22570 кг
Година 10/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.560 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Носивост 30000 кг
Година 2016 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.760 €
Багер гасеничар
Година 06/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.760 €
Багер гасеничар
Година 07/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер на тркала HYUNDAI R210WVS багер на тркала HYUNDAI R210WVS багер на тркала HYUNDAI R210WVS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 07/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.760 €
Багер гасеничар
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.760 €
Багер гасеничар
Година 07/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.760 €
Багер гасеничар
Година 07/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер на тркала HYUNDAI R210WVS багер на тркала HYUNDAI R210WVS багер на тркала HYUNDAI R210WVS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 06/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.950 €
Багер на тркала
Носивост 21000 кг Брзина 5.5 км/ч
Година 07/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.420 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.800 US$ EUR ≈ 22.140 €
Багер гасеничар
Носивост 22000 кг
Година 10/2020 Километража 890 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.460 €
Багер гасеничар
Носивост 48500 кг
Година 06/2020 Километража 1209 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.560 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.600 €
Багер на тркала
Брзина 3011 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.760 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.580 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2268 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 430 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се