Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Италија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Caorso
багер гасеничар HYUNDAI R80CR-9 багер гасеничар HYUNDAI R80CR-9
2
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 4096 м/ч Сила
Италија, Bra
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 7131 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
натоварувач со тркала HYUNDAI HL757-9A натоварувач со тркала HYUNDAI HL757-9A
2
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 8973 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3923 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 5600 м/ч Сила
Италија, Caorso
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 16798 м/ч Сила
Италија, Roma
багер гасеничар HYUNDAI HX330NL багер гасеничар HYUNDAI HX330NL
2
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9234 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 1999 Километража 31696 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 7131 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 731 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2407 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ALU 145 Носивост 200 кг
Година 1999 Километража 31111 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1997 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
багер гасеничар HYUNDAI R320NLC-7A багер гасеничар HYUNDAI R320NLC-7A багер гасеничар HYUNDAI R320NLC-7A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 6380 м/ч Сила
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се