Филтри -

Градежни машини HYUNDAI - Бразил

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини HYUNDAI - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.703,50 US$ EUR ≈ 44.400 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 7000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
72.042,01 US$ EUR ≈ 67.050 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 10000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
70.094,93 US$ EUR ≈ 65.230 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
55.491,82 US$ EUR ≈ 51.640 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 23860 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер на тркала HYUNDAI R200W багер на тркала HYUNDAI R200W багер на тркала HYUNDAI R200W
3
Контактирајте го продавачот
129.480,92 US$ EUR ≈ 120.500 €
Багер на тркала
Година 2014 Километража 10990 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
109.036,56 US$ EUR ≈ 101.500 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7982 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
72.431,43 US$ EUR ≈ 67.410 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 11460 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
110.983,64 US$ EUR ≈ 103.300 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 3985 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
73.989,09 US$ EUR ≈ 68.860 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 10010 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се