Филтри -

Градежни машини HYUNDAI од Белорусија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини HYUNDAI од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
187.000 US$ EUR ≈ 172.400 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 4900 кг Брзина 39 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Белорусија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
137.000 US$ EUR ≈ 126.300 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 119.800 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 6 м/ч Сила
Белорусија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се