Филтри -

Градежни машини HYDROS

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HYDROS: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.600 € PLN 81.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран Bumar Модел Fablok DST 0285 Висина на подигање 24 м Дофаќач 8 м Носивост 28000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1989 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
26.070 € PLN 120.000 PLN
Автодигалка
Дофат на стрела 39 м
Година 08/1987 Километража Сила
Полска, Konin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел T351 Носивост 35000 кг Брзина 60 км/ч
Година 1987 Километража Сила
Полска, Nowe Bojszowy
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се