Филтри -

Градежни машини HYDREMA

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HYDREMA: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Somianka
автодигалка HYDREMA Hydrostar Mk 35 Tatra 8x8 автодигалка HYDREMA Hydrostar Mk 35 Tatra 8x8 автодигалка HYDREMA Hydrostar Mk 35 Tatra 8x8
3
Контактирајте го продавачот
59 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Mk35 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 35 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1100 т Брзина на подигање на товар 20 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 12/1994 Километража 15000 км Сила
Полска, Sochaczew
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 29.700 € DKK 221.000 DKK
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 48201 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
52.920 € SEK 530.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
Продавач на Machineryline: 1 година
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
38.840 € SEK 389.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 10060 м/ч Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
Продавач на Machineryline: 1 година
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 9500 м/ч Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила 123 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража 8770 м/ч Сила
Данска, Sorø
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 17.190 €
Багер на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Сєвєродонецьк
Контактирајте го продавачот
37.850 € SEK 379.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Halland
ATS Sweden AB
Продавач на Machineryline: 1 година
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се