Филтри -

Градежни машини HYCO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HYCO: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1976 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 53.5 м Дофат на стрела 34.3 м Носивост 50000 кг
Година Километража Сила 135 kW
Италија, Osimo (AN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се