Филтри -

Градежни машини HUDDIG

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HUDDIG: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година 2007 Километража 16268 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 11200 м/ч Сила 158 кс
Финска, Jyväskylä
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
80.920 € SEK 849.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Örebro
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.790 € SEK 365.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража 16000 м/ч Сила
Шведска, Västmanland
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 38.130 € SEK 400.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража Сила 158 кс
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража 12348 м/ч Сила 152 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
61.860 € SEK 649.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Kalmar
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година 1993 Километража 14998 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 16415 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
58.620 € SEK 615.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 10163 м/ч Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
76.160 € SEK 799.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 11328 м/ч Сила
Шведска, Värmland
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се