Филтри -

Градежни машини HSW

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HSW: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.030 € PLN 60.000 PLN
Булдожер
Година 1986 Километража 11378 м/ч Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
58.660 € PLN 270.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 5183 м/ч Сила
Полска, 93-636
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.720 € PLN 100.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Kraśnik
Контактирајте го продавачот
18.470 € PLN 85.000 PLN
Булдожер
Година 1995 Километража Сила
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
28.240 € PLN 130.000 PLN
Булдожер
Година 1997 Километража 9200 м/ч Сила
Полска, Świlcza
Контактирајте го продавачот
25.420 € PLN 117.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1992 Километража Сила
Полска, Żagań
Контактирајте го продавачот
28.220 € PLN 129.900 PLN
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Gózdek
Контактирајте го продавачот
43.430 € PLN 199.900 PLN
Булдожер
Година 2006 Километража 4117 м/ч Сила
Полска, Wielątki-Folwark
багер-натоварувач HSW 9.50 багер-натоварувач HSW 9.50 багер-натоварувач HSW 9.50
3
Контактирајте го продавачот
19.530 € PLN 89.900 PLN
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
натоварувач со тркала HSW 555b натоварувач со тркала HSW 555b натоварувач со тркала HSW 555b
3
Контактирајте го продавачот
61.350 € PLN 282.400 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 500 м/ч Сила
Полска, Czulice
Контактирајте го продавачот
14.530 € PLN 66.900 PLN
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 9500 м/ч Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
булдожер HSW TD 15C булдожер HSW TD 15C булдожер HSW TD 15C
3
Контактирајте го продавачот
7.582 € PLN 34.900 PLN
Булдожер
Година 1998 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
багер гасеничар HSW WARYŃSKI MENCK 1011 багер гасеничар HSW WARYŃSKI MENCK 1011
2
Контактирајте го продавачот
8.017 € PLN 36.900 PLN
Багер гасеничар
Година 1989 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се