Филтри -

Градежни машини HOWO од ЗНД

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOWO: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
HOWO
9 ч.
807.300 € UZS 9.100.000.000 UZS
Камион-мешалка
Година Километража Сила 380 кс
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
71.860 € UZS 810.000.000 UZS
Камион-мешалка
Година Километража Сила 336 кс
Узбекистан, Ташкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-мешалка HOWO  ZZ1257M3641 нови камион-мешалка HOWO  ZZ1257M3641
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови камион-мешалка HOWO нови камион-мешалка HOWO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел ZZ1257N3241
Година Километража Сила 247 kW
Узбекистан, Ташкент
нови пумпа за бетон Zoomlion 23X_4X  на шасија HOWO нови пумпа за бетон Zoomlion 23X_4X  на шасија HOWO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 23X_4X
Година Километража Сила 300 kW
Узбекистан, Ташкент
нови пумпа за бетон Zoomlion 34X_4Z  на шасија HOWO нови пумпа за бетон Zoomlion 34X_4Z  на шасија HOWO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 34X_4Z
Година Километража Сила 300 kW
Узбекистан, Ташкент
нови камион-мешалка HOWO нови камион-мешалка HOWO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел ZZ1257M3241
Година Километража Сила 231 kW
Узбекистан, Ташкент
нови камион-мешалка HOWO нови камион-мешалка HOWO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел ZZ1257M3247W
Година Километража Сила 213 kW
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 72.900 €
Камион-мешалка
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы. Жетысуский район
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 72.900 €
Камион-мешалка
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы. Жетысуский район
мешалка за бетон HOWO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
нови камион-мешалка XCMG XCMG-G12V  на шасија HOWO XCMG-G12V на метане
1
Контактирајте го продавачот
76.400 US$ EUR ≈ 73.290 €
Камион-мешалка
Модел XCMG-G12V
Година 01/2022 Километража Сила 380 кс
Узбекистан
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се