Филтри -

Градежни машини HOWO од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOWO од Украина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 26500 кг
Година 2020 Километража Сила 440 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 33000 кг
Година 2019 Километража Сила 440 кс
Украина, с. Святопетровское
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 33000 кг
Година 2017 Километража 1200000 км Сила 400 кс
Украина, с. Святопетровское
камион-мешалка HOWO камион-мешалка HOWO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила 381 кс
Украина, м. Бровари
камион-мешалка HOWO A7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година Километража Сила 340 кс
Украина, м. Бровари
камион-мешалка HOWO A7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила 381 кс
Украина, м. Бровари
камион-мешалка HOWO камион-мешалка HOWO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила 336 кс
Украина, м. Бровари
камион-мешалка HOWO камион-мешалка HOWO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила 381 кс
Украина, м. Бровари
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се