Филтри -

Градежни машини HOWO од Кина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOWO од Кина: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.430 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел CIMC 10m3 Носивост 30000 кг
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.650 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2021 Километража Сила 75 кс
Кина, Jinan Shi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.990 €
Камион-мешалка
Година 2013 Километража Сила 18.5 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 02/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.320 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2021 Километража Сила 75 кс
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 20000 кг
Година 2022 Километража Сила 371 кс
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 20000 кг
Година 2022 Километража Сила 380 кс
Кина, Taian Shi
камион-мешалка HOWO 15 CUBIC камион-мешалка HOWO 15 CUBIC камион-мешалка HOWO 15 CUBIC
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2013 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
мини багер HOWO HOWO 380 мини багер HOWO HOWO 380 мини багер HOWO HOWO 380
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 11/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.650 €
Мешалка за бетон
Година 06/2020 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.320 €
Мешалка за бетон
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2016 Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 37m X-4RZ Euro 5
Година 12/2020 Километража Сила 340 кс
Кина, Changsha Shi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се