Филтри -

Градежни машини HOLLAND LIFT

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOLLAND LIFT: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1992 Километража Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2006 Километража Сила
Словенија, Ljubljana
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2011-01-01 Километража 1150 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 9.9 м
Година 2010 Километража 409 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2008 Километража 840 м/ч Сила
Обединето Кралство, Wellingborough
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 1109 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 1033 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 18.5 м
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 21.5 м
Година 2000 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 750 кг
Година 2002 Километража 643 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2003-01-01 Километража Сила
Холандија, Neer
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 18.8 м Носивост 650 кг
Година 1999 Километража 4375 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се