Филтри -

Градежни машини HOFMANN од Романија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини HOFMANN од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
148.700 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 2014 Километража 1907 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 2010 Километража 2972 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 2012 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
111.700 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 2014 Километража 4195 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 2014 Километража 7524 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 2014 Километража 5807 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Машина за обележување на патишта
Година 2014 Километража 4877 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 2012 Километража 7544 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1988 Километража Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се