Филтри -

Градежни машини HOFMANN од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOFMANN од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Машина за обележување на патишта
Година 2019 Километража Сила
Германија, Braunschweig
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 01/1993 Километража 2812 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1994 Километража Сила
Германија, Saarlouis
машина за обележување на патишта HOFMANN H33-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за обележување на патишта
Година 01/2019 Километража 53 м/ч Сила 74.5 kW
Германија, Rellingen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1991 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1991 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1974 Километража Сила 5.5 кс
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1992 Километража Сила 5.5 кс
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1989 Километража Сила 5 кс
Германија, Wendelstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се