Филтри -

Градежни машини HOFMANN од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOFMANN: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Машина за обележување на патишта
Година 2019 Километража Сила
Германија, Braunschweig
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 01/1993 Километража 2812 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1994 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за обележување на патишта
Година 2007 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
46.950 €
Машина за обележување на патишта
Година 1998 Километража Сила 75 кс
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Машина за обележување на патишта
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Машина за обележување на патишта
Година 1995 Километража Сила 75 кс
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
машина за обележување на патишта HOFMANN H33-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за обележување на патишта
Година 01/2019 Километража 53 м/ч Сила 74.5 kW
Германија, Rellingen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1991 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1991 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1974 Километража Сила 5.5 кс
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1992 Километража Сила 5.5 кс
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1989 Километража Сила 5 кс
Германија, Wendelstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се