Филтри -

Градежни машини HOFFMANN од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини HOFFMANN од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1992-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1999-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Машина за поплочување тротоари
Година 1988-01-01 Километража 2251 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Машина за поплочување тротоари
Година 1994-01-01 Километража 7614 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се