Филтри -

Градежни машини HOFFMANN од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOFFMANN: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за поплочување тротоари
Година 2011-01-01 Километража 9461 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1989-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
35.700 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2001-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1992-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1999-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за обележување на патишта
Година 1997-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година Километража 6610 м/ч Сила
Холандија, Holten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се