Филтри -

Градежни машини HOFFMANN

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HOFFMANN: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1992-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1989-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1999-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
35.700 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2001-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за поплочување тротоари
Година 2011-01-01 Километража 9461 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Машина за поплочување тротоари
Година 1988-01-01 Километража 2251 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Машина за поплочување тротоари
Година 1994-01-01 Километража 7614 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1990 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година Километража 6610 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 1991-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
1.880 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1997-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Холандија, Velddriel
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се