Филтри -

Градежни машини HITACHI од Унгарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Градежни машини HITACHI од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 9038 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 12900 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
57.600 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 08/2007 Километража 7000 м/ч Сила
Унгарија, Sárkeresztes
Контактирајте го продавачот
68.400 € HUF 25.400.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
37.620 € HUF 13.970.000 HUF
Булдожер
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
булдожер HITACHI D 180 булдожер HITACHI D 180
2
Контактирајте го продавачот
32.490 € HUF 12.070.000 HUF
Булдожер
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
128.200 € HUF 47.630.000 HUF
Багер со долга стрела
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 447 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 17508 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 12987 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 5632 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8746 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 19688 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 4791 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.400 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14223 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2009 Километража 10023 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2009 Километража 7874 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9900 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 6700 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се