Филтри -

Градежни машини HITACHI од Украина

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини HITACHI од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.250 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8100 м/ч Сила
Украина, Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2402 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 7073 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 12200 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
43.330 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 10700 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
56.700 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 10669 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Носивост 2440 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
61.800 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7102 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3583 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
13.900 US$ EUR ≈ 12.990 €
Мини багер
Година 04/2002 Километража Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 8988 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
60.800 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 5330 м/ч Сила
Украина, Киев
мини багер HITACHI EX55
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 1999 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
54.300 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 10900 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
74.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Киев
багер гасеничар HITACHI ZAXIS 250 багер гасеничар HITACHI ZAXIS 250 багер гасеничар HITACHI ZAXIS 250
3
Контактирајте го продавачот
62.800 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 7200 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.860 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 15800 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 52.340 €
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 16929 м/ч Сила
Украина, Саливінки
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 5771 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
52.500 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 15401 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
73.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, смт. Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2008 Километража 4076 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2007 Километража 3970 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 2213 м/ч Сила
Украина, Житомир
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се