Филтри -

Градежни машини HITACHI од Турција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HITACHI од Турција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.500 US$ EUR ≈ 70.850 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 8068 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 41.530 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 17000 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6503 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 22900 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 06/2010 Километража 11200 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 17000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар HITACHI ZX470LCH-3 багер гасеничар HITACHI ZX470LCH-3
2
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 15110 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Багер на тркала
Година 2016 Километража 730 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
78.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Турција, Yenimahalle / Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 11111 м/ч Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се