Филтри -

Градежни машини HITACHI од Шпанија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини HITACHI од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 6760 м/ч Сила
Шпанија, A Coruña
багер гасеничар HITACHI ZX490
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 4450 м/ч Сила
Шпанија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар HITACHI zx300 багер гасеничар HITACHI zx300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4715 м/ч Сила
Шпанија
багер гасеничар HITACHI zx250 lc-7 багер гасеничар HITACHI zx250 lc-7
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 1390 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 8680 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Носивост 19240 кг
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 3200 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 16835 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 23500 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 17400 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Багер гасеничар
Година 04/2012 Километража Сила
Шпанија, Irun
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Мини багер
Година 2017 Километража 2267 м/ч Сила
Шпанија, Murcia
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 15100 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
багер гасеничар HITACHI EX800
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Носивост 1110 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Носивост 35700 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 12290 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 17732 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 20123 м/ч Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2019 Километража 4253 м/ч Сила
Шпанија, Vilamalla (Gerona)
мини багер HITACHI ZX55
1
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 4200 м/ч Сила
Шпанија, A Coruña
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 13000 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се