Филтри -

Градежни машини HITACHI од Русија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HITACHI од Русија: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.260 € RUB 940.000 RUB
Мини багер
Година 2006 Километража 3831 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
17.960 € RUB 1.500.000 RUB
Мини багер
Година 2005 Километража 3797 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.380 € RUB 950.000 RUB
Мини багер
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
14.370 € RUB 1.200.000 RUB
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
15.570 € RUB 1.300.000 RUB
Мини багер
Година 2005 Километража Сила
Русија, Владивосток
мини багер HITACHI ZX40 мини багер HITACHI ZX40
2
Контактирајте го продавачот
11.970 € RUB 1.000.000 RUB
Мини багер
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.970 € RUB 1.000.000 RUB
Мини багер
Година 2005 Километража 5007 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
14.370 € RUB 1.200.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 4406 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.382 € RUB 700.000 RUB
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.380 € RUB 950.000 RUB
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
10.180 € RUB 850.000 RUB
Мини багер
Година 2009 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 70185 м/ч Сила
Русија, Лесосибирск
Контактирајте го продавачот
39.910 € RUB 3.333.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Русија, Нижневартовск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 3462 м/ч Сила
Русија, Тюмень
Контактирајте го продавачот
27.940 € RUB 2.333.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Русија, Уфа
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се