Филтри -

Градежни машини HITACHI од Романија

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

79 огласа: Градежни машини HITACHI од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар HITACHI EX130 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар HITACHI ZX180LC-3 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала HITACHI ZX130 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала HITACHI ZX280LC-3 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала HITACHI ZX250LCN-3 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар HITACHI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
мини багер HITACHI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
127.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2020 Километража 2316 м/ч Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Романија, Ștefăneștii de Jos
Utirom Invest SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Романија, Ștefăneștii de Jos
Utirom Invest SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража 6621 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 10482 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 30 км/ч
Година 05/2018 Километража 995 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
багер гасеничар HITACHI ZX460LCH 470 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар HITACHI  EX230 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11954 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3900 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 5700 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Романија, Ștefăneștii de Jos
Utirom Invest SRL
4 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се