Филтри -

Градежни машини HITACHI од Полска

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

99 огласа: Градежни машини HITACHI од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.620 € PLN 420.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 14300 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.450 € PLN 138.000 PLN
Багер гасеничар
Година 06/2011 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, ZAWIERCIE
Контактирајте го продавачот
51.640 € PLN 242.000 PLN
Багер на тркала
Година 2008 Километража 16520 м/ч Сила
Полска, Staszów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11441 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
73.620 € PLN 345.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5126 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
77.880 € PLN 365.000 PLN
Багер на тркала
Евро Euro 4 Брзина 35 км/ч
Година 2014 Километража 9645 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
61.030 € PLN 286.000 PLN
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 9810 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2018 Километража 2272 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 4645 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
94.950 € PLN 445.000 PLN
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 5820 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/1996 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
41.590 € PLN 194.900 PLN
Багер на тркала
Година 01/2011 Километража 10905 м/ч Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
87.400 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
64.010 € PLN 300.000 PLN
Багер на тркала
Година 2016 Километража 9200 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
89.620 € PLN 420.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 14300 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
35.410 € PLN 166.000 PLN
Мини багер
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Полска, Drelów
Контактирајте го продавачот
20.270 € PLN 95.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
18.140 € PLN 85.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража Сила
Полска, Topołowa
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
55.400 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 6974 м/ч Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 14807 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
багер на тркала HITACHI ZX 140 W-3
1
Контактирајте го продавачот
52.920 € PLN 248.000 PLN
Багер на тркала
Година 2011 Километража 11400 м/ч Сила
Полска, Staszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се