Филтри -

Градежни машини HITACHI од Литванија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Градежни машини HITACHI од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 7500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
270.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4644 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2019 Километража 250 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2600 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
69.700 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10661 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2794 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
43.800 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 5422 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
40.500 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 5200 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
39.600 €
Багер на тркала
Година 2013 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 5800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 3454 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
мини багер HITACHI ZX 85 US за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се