Филтри -

Градежни машини HITACHI од Кина

Резултати од пребарување: 1202 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1202 огласа: Градежни машини HITACHI од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.934 US$ EUR ≈ 15.830 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 4655 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI EX100 багер гасеничар HITACHI EX100 багер гасеничар HITACHI EX100
3
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.790 €
Багер гасеничар
Година 11/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.040 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 19400 кг
Година 02/2020 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер амфибија
Година 2018 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3120 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI EX120-5 багер гасеничар HITACHI EX120-5 багер гасеничар HITACHI EX120-5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI EX100/EX120 багер гасеничар HITACHI EX100/EX120 багер гасеничар HITACHI EX100/EX120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI EX120 WD 12tons Original Wheel Excavator багер гасеничар HITACHI EX120 WD 12tons Original Wheel Excavator багер гасеничар HITACHI EX120 WD 12tons Original Wheel Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI ZX78 7.8ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX78 7.8ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX78 7.8ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI ZX350-3G багер гасеничар HITACHI ZX350-3G багер гасеничар HITACHI ZX350-3G
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator from Japan багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator from Japan багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator from Japan
3
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.411 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 1300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 1250 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 1300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Носивост 800 кг
Година 2016 Километража 3360 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.690 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 6920 кг
Година 01/2020 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.800 US$ EUR ≈ 19.440 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 03/2018 Километража 6532 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.673 €
Багер гасеничар
Носивост 24300 кг
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
500 US$ EUR ≈ 467,30 €
Багер гасеничар
Носивост 47200 кг
Година Километража Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1202 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се