Филтри -

Градежни машини HITACHI од Италија

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

93 огласа: Градежни машини HITACHI од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 12056 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 10363 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 6338 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Мини багер
Година 2014 Километража 2775 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 7460 м/ч Сила
Италија, Missiano
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 15463 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Мини багер
Година 2019 Километража 3347 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 5234 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 9370 м/ч Сила
Италија, Torbole Casaglia
мини багер HITACHI ZAXIS мини багер HITACHI ZAXIS мини багер HITACHI ZAXIS
3
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Мини багер
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Уривање багер
Година 2008 Километража 6535 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 32 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2001 Километража 4155 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 55 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 7325 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 83 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2019 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 7172 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 29024 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 4378 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Багер со долга стрела
Година 2012 Километража 8185 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се