Филтри -

Градежни машини HITACHI од Ирска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HITACHI од Ирска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Ирска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Ирска, Kildare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 13 м Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 2005 Километража 4171 м/ч Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 13 м Носивост 8000 кг
Година 2005 Километража 4171 м/ч Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 13.2 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година Километража 4165 м/ч Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Ирска, Kildare
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се