Филтри -

Градежни машини HITACHI од Германија

Резултати од пребарување: 239 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

239 огласа: Градежни машини HITACHI од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2009 Километража 10023 м/ч Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
74.851 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 9201 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2009 Километража 7874 м/ч Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2006 Километража 9879 м/ч Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2021 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 02/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 34.7 км/ч
Година 09/2022 Километража 137 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
296.500 €
Багер гасеничар
Година 03/2020 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 21.7 км/ч
Година 02/2023 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2016 Километража 6627 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
115.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 39.5 км/ч
Година 11/2017 Километража 6683 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2
Година 05/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 11/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2019 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
104.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 38.5 км/ч
Година 12/2017 Километража 4487 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
115.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 11/2017 Километража 9590 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 06/2022 Километража 37 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3
Година 12/2021 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
107.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2017 Километража 2075 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 5
Година 01/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 36 км/ч
Година 12/2018 Километража 7217 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
247.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 12/2021 Километража 27 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
83.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 4
Година 05/2021 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Натоварувач со тркала
Брзина 38.5 км/ч
Година 12/2016 Километража 5017 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 12/2008 Километража 5083 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 239 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се