Филтри -

Градежни машини HITACHI од Европа

Резултати од пребарување: 1281 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1281 огласа: Градежни машини HITACHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.560 € PLN 325.000 PLN
Багер на тркала
Евро Euro 4 Брзина 35 км/ч
Година 2014 Километража 9645 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Hurtownia Olejów i Paliw Olkop Gabriel Kropkowski
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража 6621 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2010 Километража 6680 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 6726 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
аукција 2.833 € SEK 33.000 SEK
Багер на тркала
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Oskarshamn
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 12678 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 12671 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 2220 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
132.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 51 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2745 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2418 м/ч Сила
Франција, BON-ENCONTRE
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража Сила
Романија, Beiuș
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 2401 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 993 м/ч Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
багер гасеничар HITACHI ZX 250 LC N-3 багер гасеничар HITACHI ZX 250 LC N-3
2
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7203 м/ч Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
6.677 € GBP 5.750 GBP
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
80.710 € NOK 949.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 3500 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10277 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 5653 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Багер на тркала
Година 2005 Километража 8500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9921 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4362 м/ч Сила
Белгија, MOL
Контактирајте го продавачот
43.520 € PLN 194.900 PLN
Багер на тркала
Година 01/2011 Километража 10905 м/ч Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 2271 м/ч Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
4 години на Machineryline
аукција 4.378 € SEK 51.000 SEK
Мини багер
Година 2002 Километража 2330 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1281 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се